Z piekła do nieba

W niedzielę 6 czerwca w meczu 22 kolejki klasy B Sokół Kaszowo po ciężkim boju pokonał w meczu u siebie 3:2 KS Gręboszyce .

Niedzielny mecz jeszcze na dobre się nie zaczął, a nasz zespół przegrywał 0:2. Najpierw w 8 minucie gola po przejęciu piłki od naszego obrońcy strzelił szybki zawodnik Gręboszyc Hubert Wesołowski. Z kolei w 10 minucie po kontrze gola dla gości strzelił Marcin Prokopowicz. Po tych bramkach i nokdaunie nasz zespół rzucił się do ataku. W 39 minucie gola na 1:2 strzelił po dobitce Jarosław Płaziuk.
W 55 minucie stan meczu na 2:2 wyrównał Jacek Radgowski, któremu piłkę wyłożył Norbert Radgowski. Pozniej mieliśmy bardzo dużo sytuacji bramkowych, ale nasi napastnicy byli nieskuteczni. W końcu w 77 minucie po zbiciu piłki wzdłuż linii bramkowej przez Jarka Płaziuka futbolówka odbiła się od ręki obrońcy gości i wpadła do siatki. Było 3:2 dla Sokoła i taki wynik utrzymał się do końcowego gwizdka sędziego Mieczysława Krawczyka.
Swój mecz w Oleśnicy zremisował Płomień Krośnice, dzięki czemu nasz zespół umocnił się na 1 pozycji w tabeli klasy B na 4 kolejki przed końcem sezonu.

Sokół Kaszowo - KS Gręboszyce 3:2
(Gole: Jarosław Płaziuk 39', Jacek Radgowski 55', gol samobójczy 77' - Hubert Wesołowski 8', Marcin Prokopowicz 10')

Miłosz Zbierant - Mariusz Mocydlarz (46' Kacper Mielnik), Adrian Bielak, Marcin Horbik, Mateusz Babiarz - Wiktor Sobkowiak, Jacek Radgowski, Krystian Bielak, Norbert Radgowski - Łukasz Matuszewski, Jarosław Płaziuk.