Pogrom w Łazach

W czwartek 3 czerwca w meczu 21 kolejki klasy B Sokół Kaszowo wysoko 9:0 pokonał na wyjeździe KS Łazy. Dzięki tej wygranej nasza drużyna utrzymała pozycję lidera klasy B.

Hattricka w meczu zaliczył Norbert Radgowski. 2 bramki strzelił Wiktor Sobkowiak, a po jednym trafieniu dołożyli: Adrian i Krystian Bielakowie, Jacek Radgowski oraz Kazimierz Gil.
Najbardziej przykrym wydarzeniem meczu była kontuzja naszego bramkarza Kamila Nowaka, który w 14 minucie zerwał ścięgno Achillesa w prawej nodze i w najbliższych dniach czeka go operacja, a potem rehabilitacja i długa przerwa w grze. W bramce Kamila zastąpił nasz rezerwowy napastnik Łukasz „Gianluigi” Matuszewski.
W kolejnym meczu w najbliższą niedzielę 6 czerwca o godz. 11 na boisku w Kaszowie zagramy z KS Gręboszyce.

KS Łazy – Sokół Kaszowo 0:9