Wysoka porażka w sparingu z Kuźniczyskiem

W piątek 31 lipca w szóstym meczu sparingowym przed nowym sezonem Sokół Kaszowo wysoko przegrał 0:7 z Błyskiem Kuźniczysko.

Przed piątkowym sparingiem z Kuźniczyskiem trener Maciej Balwar miał do swojej dyspozycji prawie całą kadrę naszej drużyny. Od początku meczu przewagę na boisku miała drużyna z Kuźniczyska. Dodatkowo kontuzji w meczu w 9 minucie doznał bramkarz Sokoła Kamil Nowak. W 1. połowie nasz zespół dzielnie się bronił. W 23 minucie rywale strzelili jedyną bramkę po pięknej składnej akcji i przelobowaniu naszego bramkarza przez napastnika Błysku.
W 2. połowie nasza gra wyglądała już gorzej zwłaszcza pod względem kondycyjnym, a świetnie dysponowany rywal strzelił aż 6 bramek (w 47, 52, 57, 75, 83 i 86 minucie), w tym trzy szybko po rozpoczęciu 2 połowy. Dodatkowo rzut karny wybronił w 65 minucie nasz bramkarz Miłosz Zbierant. Mimo wysokiej porażki był to bardzo wartościowy sparing dla naszej drużyny z wymagającym i silnym zespołem, który jest faworytem do wygrania A klasy w nowym sezonie.
Kolejny mecz pierwszy o stawkę w nowym sezonie rozegramy w środę 5 sierpnia o godz. 18 na boisku w Kaszowie, kiedy to w meczu Pucharu Polski podejmiemy beniaminka klasy A Spartę Miłcz.

Sokół Kaszowo – Błysk Kuźniczysko 0:7

Kamil Nowak (9 Miłosz Zbierant) – Marcin Horbik (46 Kamil Szewczyk), Karol Kiszczak, Adrian Bielak, Krystian Zbierant – Norbert Radgowski, Mateusz Pękalski, Jacek Radgowski (46 Mateusz Babiarz), Tomasz Kiszczak (46 Krystian Bielak), Krystian Wawrzyniak (67 Konrad Rak) – Jarosław Gajowy (58 Wiktor Sobkowiak). Trener: Maciej Balwar.