Wygrany wyjazdowy sparing z Łazami

W niedzielę 26 lipca Sokół Kaszowo w wyjazdowym sparingu pokonał 4:1 drużynę KS Łazy.

Mimo przewagi naszej drużyny w 1. połowie gola na 1:0 zdobyła drużyna gospodarzy z KS Łazy. Gola uderzeniem z 18 metrów po ziemi zdobył nowy napastnik Łaz Jarosław Płaziuk.
Sokół zaczął odrabiać straty dopiero w 2. połowie. W 47 minucie gola uderzeniem z 18 metrów po ziemi przy słupku strzelił Jarosław Gajowy. W 55 minucie Mateusz Pękalski zdobył gola potężnym uderzeniem pod poprzeczkę z 10 metrów. W 72 minucie bramkę na 3:1 strzelił Mateusz Babiarz. Ten sam zawodnik ustalił wynik meczu w 88 minucie dobijając uderzenie w słupek Krystiana Wawrzyniaka.
Ostatecznie Sokół pokonał w meczu sparingowym Łazy 4:1.

KS Łazy – Sokół Kaszowo 1:4
(gole: Jarosław Płaziuk 41’ – Mateusz Babiarz 72’ i 88’, Jarosław Gajowy 47’, Mateusz Pękalski 55’)