Przegrany wyjazdowy test mecz z Zawonią

W niedzielę 19 lipca czwartym sparingu przed startem nowego sezonu Sokół Kaszowo przegrał na wyjeździe 1:4 z Victorią Zawonia. Honorową bramkę dla naszej drużyny strzelił Krystian Wawrzyniak.

Przed dzisiejszym sparingiem mieliśmy spore problemy z zebraniem składu, a grając bez szerokiej kadry ciężko nawiązać walkę z tak silnym przeciwnikiem jak beniaminek A klasy Victoria Zawonia. Inicjatywę w spotkaniu od początku mieli gospodarze, a nasza drużyna próbowała grać z kontry.
W 21 minucie goście objęli prowadzenie po uderzeniu przy słupku z 16 metrów. W 37 minucie w naszej najlepszej sytuacji w 1 połowie Jarosław Gajowy uderzył obok słupka. W 45 minucie Zawonia strzeliła drugą bramką także po uderzeniu z 16 metrów i do przerwy było 0:2.
W 52 minucie po wrzutce i golu z główki Zawonia prowadziła 3:0. W 76 minucie honorowego gola uderzeniem z rzutu wolnego strzelił Krystian Wawrzyniak. W 85 minucie Victoria zdobyła jeszcze jedną bramkę po uderzeniu z 16 metrów przy słupku.
Ostatecznie sparing zakończył się przegraną naszej drużyny 1:4. Świetny mecz rozegrał w naszej bramce Kamil Nowak, który zaprezentował kilka świetnych parad.
Dziękujemy piłkarzom z Zawoni za cenny przebiegający w bardzo dobrej atmosferze sparing. Kolejny test mecz rozegramy w niedzielę 26 lipca z drużyną KS Łazy.

Victoria Zawonia – Sokół Kaszowo 4:1
(gol dla Sokoła: Krystian Wawrzyniak 76’)

Kamil Nowak – Kacper Mielnik, Adrian Bielak, Karol Kiszczak, Sławomir Marona – Wiktor Sobkowiak, Maciej Balwar, Mateusz Pękalski, Jacek Radgowski, Krystian Wawrzyniak – Jarosław Gajowy oraz Kazimierz Gil. Trener: Maciej Balwar.