Wspaniały koncert gry Sokoła w Bukowince

W niedzielę 6 listopada Sokół Kaszowo rozgromił na wyjeździe 6:0 Olimpię Bukowinka w meczu 11 kolejki wrocławskiej klasy B. Nasi piłkarze zagrali w Bukowince najlepszy mecz w sezonie!

Drużyna z Kaszowa po świetnym początku sezonu w ostatnich trzech meczach złapała wyraźną zadyszkę doznając wstydliwych porażek z Grabownem Wielkim i Cieszkowem oraz remisując mecz z Biedaszkowem Wielkim. Do Bukowinki jechaliśmy w prawie najmocniejszym składzie z postanowieniem walki o 3 punkty.
Od początku meczu Sokół posiadał przewagę w meczu. Świetnie prezentował się zwłaszcza duet naszych napastników Damian Baziuk – Damian Smok, który wzorowo ze sobą współpracował. W 14 minucie po kontrze Damian Smok dośrodkował piłkę z prawej strony, a zamykający akcję Damian Baziuk skierował piłkę do bramki gospodarzy uderzając tuż przy słupku. W 20 minucie po wyrzucie z autu piłka trafiła do Damiana Baziuka, który wrzucił futbolówkę do stojącego w polu karnym Damiana Smoka. Nasz napastnik bardzo mocnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce i było 2:0. Nasi napastnicy stworzyli jeszcze kilka groźnym okazji do zdobycia bramki, z tego wykorzystali jeszcze jedną w 45 minucie. Tym razem Damian Smok podawał do Damiana Baziuka, który mierzonym strzałem przy słupku zdobył bramkę na 3:0.
Po przerwie Sokół w 48 minucie zdobył bramkę na 4:0. Piłkę wzdłuż pola karnego zgrał Damian Baziuk, a Karol Kiszczak strzałem głową z bliska zdobył swoją pierwszą bramkę w tym sezonie. Gorszy od Karola nie mógł być jego brat Tomasz Kiszczak, który zdobył piękną bramkę uderzeniem w okienko bramki Olimpii w 60 minucie. Trzecią asystę w meczu przy tej okazji zanotował Damian Baziuk. Wynik meczu na 6:0 ustalił w 71 minucie Damian Baziuk, który zdobył gola uderzeniem z bliska po zagraniu Karola Kiszczaka. Nasza drużyna miała jeszcze kilka okazji do zdobycia bramki, np. Damian Baziuk uderzył w słupek. W końcówce dwie groźne miała jeszcze Olimpia, ale na szczęście Kamil Nowak zachował w Bukowince czyste konto. Ostatecznie mecz wyjazdowy z Olimpią zakończył się wspaniałym zwycięstwem naszej drużyny 6:0. Rewelacyjnie zagrali zwłaszcza nasi napastnicy. MVP meczu był bez wątpienia Damian Baziuk (3 gole i 3 asysty!). Świetnie zagrał także Damian Smok (1 gola i 2 asysty!). Brawa dla naszej drużyny za wspaniały, najlepszy dotąd w B klasie mecz. Brawo!!
W najbliższą niedzielę na stadionie w Miliczu o godz. 10.30 zagramy przedostatni mecz rundy jesiennej z KS Komorów.

Olimpia Bukowinka – Sokół Kaszowo 0:6
(gol: Damian Baziuk 14’, 45’ i 71’, Damian Smok 20’, Karol Kiszczak 48’, Tomasz Kiszczak 60’)

Kamil Nowak – Adrian Bielak (57 Przemysław Małecki), Karol Kiszczak, Krystian Zbierant (64 Krystian Wawrzyniak) – Tomasz Kiszczak, Jacek Radgowski (74 Emil Sobieski), Marcin Horbik, Maciej Balwar, Norbert Radgowski (64 Krystian Bielak) – Damian Smok (70 Arkadiusz Krupa), Damian Baziuk (74 Kazimierz Gil). Trener: Jacek Radgowski.