Remis 1:1 z Biedaszkowem Wielkim

W niedzielę 23 października Sokół Kaszowo na stadionie w Miliczu zremisował 1:1 z Orłem Biedaszków Wielki w meczu 10 kolejki klasy B. Gola na wagę remisu dla naszej drużyny strzelił Krystian Bielak.

Rywalem Sokoła Kaszowo w niedzielnym meczu był wyprzedzający nas w tabeli Orzeł Biedaszków Wielki. W meczu z groźnym rywalem niestety nie mogło zagrać trzech ważnych piłkarzy Sokoła: Maciej Balwar, Adrian Bielak oraz Mariusz Mocydlarz. Nasza drużyna na mecz z Orłem wyszła ustawiona w taktyce 1-4-4-2 z Damianem Baziukiem i Tomaszem Kiszczakiem na szpicy.
W mecz lepiej weszła nasza drużyna. W 8 minucie sam na sam z bramkarzem gości wyszedł Tomasz Kiszczak, który uderzył piłkę tuż obok słupka bramki strzeżonej przez doświadczonego Dariusza Dużego. W 23 minucie biegnący z prawej strony Damian Baziuk strzelił w boczną siatkę. Ten sam zawodnik w 27 minucie groźnie uderzył na bramkę, jednak jego strzał sparował golkiper Orła. W 32 minucie zawodnik gości po wrzutce z rzutu wolnego groźnie uderzał głową na bramkę. Jednak na miejscu był Kamil Nowak, który wyłapał uderzenie rywala. Do przerwy bramki nie padły i było 0:0.
W 53 minucie Damian Baziuk miał bardzo dobrą okazję do zdobycia bramki, jednak jego strzał z 7 metrów odbił bramkarz Biedaszkowa. W 62 minucie minimalnie obok słupka uderzał Damian Smok. W 64 minucie goście strzelili bramkę na 1:0. Skrzydłowy Orła z prawej strony boiska okiwał Krystiana Zbieranta, a następnie minął Jacka Radgowskiego i zagrał piłkę na 10 metr, gdzie stał Błażej Kalinowski, który strzałem przy słupku po ręce Kamila Nowaka zdobył bramkę na 1:0 dla gości. W 71 minucie po rzucie rożnym piłkę w polu karnym przyjął Karol Kiszczak. Jego uderzenie odbił bramkarz, a dobitka trafiła w słupek. Futbolówka trafiła jeszcze na głowę Tomasza Kiszczaka, który mając przed sobą pustą bramkę strzelił jednak nad poprzeczką. W 77 minucie obok słupka bramki Orła groźnie strzelał Damian Baziuk. Nasza drużyna non stop atakowała bramkę Orła jednak stwarzane sytuacje nie mogliśmy przełożyć na bramki. W końcu w 89 minucie z rzutu wolnego z 17 metrów Jacek Radgowski odegrał krótko piłkę do Krystiana Wawrzyniaka, którego uderzenie odbił przed siebie bramkarz Orła. Do piłki pierwszy dopadł wprowadzony chwilę wcześniej Krystian Bielak, który skierował piłkę do pustej bramki i zdobył gola dającego naszej drużynie remis 1:1.
Teraz naszą drużynę czeka pauza związana ze Świętem Zmarłych. Następny mecz w lidze gramy w niedzielę 6 listopada na wyjeździe z Olimpią Bukowinka. Mecz rozpocznie się o godz. 14.

Sokół Kaszowo – Orzeł Biedaszków Wielki 1:1
(gole: Krystian Bielak 89’ – Błażej Kalinowski 64’)

Kamil Nowak – Przemysław Małecki, Karol Kiszczak, Jacek Radgowski, Krystian Zbierant (69 Arkadiusz Krupa) – Marcin Horbik, Damian Smok (86 Krystian Bielak), Norbert Radgowski, Krystian Wawrzyniak – Tomasz Kiszczak, Damian Baziuk. Trener: Jacek Radgowski.