Słaby, ale wygrany mecz z KS Komorów

W niedzielę 13 listopada Sokół Kaszowo pokonał 1:0 KS Komorów w meczu 12. kolejki klasy B. Gola na wagę 3 punktów zdobył dla naszej drużyny przepięknym uderzeniem Krystian Wawrzyniak.

Przed rozpoczęciem meczu z Komorowem minutą ciszy uczczona została pamięć tragicznie zmarłego kibica naszej drużyny śp. Przemka Gągały. Niedzielny mecz nie należał do ładnych. Na boisku dominowała walka, nasza drużyna miała cały czas przewagę nad rosłymi rywalami, ale nie potrafiła jej przełożyć na bramki. Generalnie brakowało skuteczności. W najgroźniejszej sytuacji w 1. połowie strzał Karola Kiszczaka z rzutu wolnego z 17 metrów obronił bramkarz gości. Komorów miał też swoją sytuację w 38 minucie, ale nasz bramkarz Kamil Nowak zdołał wybronić sytuację sam na sam.
Po przerwie w 52 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zawodnik gości strzałem głową umieścił piłkę w siatce naszej bramki. Na szczęście sędzia spotkania Pan Tomasz Warulik z Wrocławia odgwizdał faul zawodnika rywali na Marcinie Horbiku. W 78 minucie minimalnie obok słupka bramki gości strzelał Krystian Wawrzyniak. Chwilę później Krystian przełamał niemoc naszej drużyny i zdobył piękną bramkę uderzeniem z 15 metrów pod poprzeczkę. W 83 minucie bramkarz gości wybronił strzał pod poprzeczkę Macieja Balwara. W ostatniej minucie sam na sam z bramkarzem wyszedł Krystian Bielak, ale jego uderzenie zdołał odbić bramkarz Komorowa. Ostatecznie nasza drużyna mimo słabej gry pokonała rywala 1:0 i zdobyła cenne 3 punkty umacniając się na 3 pozycji w tabeli klasy B.
W najbliższą niedzielę gramy ostatni mecz rundy jesiennej w klasie B rywalizując na wyjeździe o godz. 11 z LZS Kaszyce Wielkie.

Sokół Kaszowo – KS Komorów 1:0
(gol: Krystian Wawrzyniak 80’)

Kamil Nowak – Adrian Bielak, Karol Kiszczak, Przemysław Małecki (46 Artur Balwar) – Krystian Wawrzyniak (84 Mariusz Mocydlarz), Marcin Horbik, Maciej Balwar, Norbert Radgowski (81 Krystian Bielak) – Tomasz Kiszczak, Damian Baziuk (86 Emil Sobieski). Trener: Jacek Radgowski.