Świętowanie awansu po pogromie Komorowa

W niedzielę 12 czerwca na stadionie w Miliczu Sokół Kaszowo pokonał 10:0 Zryw Komorowo i zapewnił sobie na kolejkę przed końcem sezonu awans do klasy B!!!!!!

Komorowo przyjechało na mecz z nami w niepełnym 10-osobowym składzie. Nasza drużyna od początku rzuciła się do ataku. Już w 4 minucie grający na prawej pomocy Adrian Bielak uderzył w słupek, a niecelnie piłkę dobijał Tomasz Kiszczak. W końcu w 10 minucie padła bramka na 1:0. Po świetnej akcji z lewej strony Norbert Radgowski wyłożył piłkę Jackowi Biernatowi. Futbolówka po uderzeniu naszego napastnika uderzyła w słupek i wpadła do bramki Komorowa. W 16 minucie sam na sam z bramkarzem wychodził Tomasz Kiszczak, ale gdy już miał strzelać piłkę wybił mu ofiarną interwencją obrońca gości. W 32 minucie w znakomitej sytuacji Adrian Bielak uderzył tuż obok słupka. Chwilę później nasz prawy pomocnik zmarnował niestety kolejną sytuację po raz drugi uderzając w słupek. W 36 minucie Adrian Bielak zrehabilitował się za zmarnowane sytuacje i wyłożył piłkę Jackowi Biernatowi, który minął bramkarza i zdobył bramkę na 2:0. W 45 minucie Norbert Radgowski krótko rozegrał rzut różny z Jackiem Radgowskim, który wrzucił piłkę w pole karne. Tam już czyhał Jacek Biernat, który uderzeniem z główki zdobył swoją trzecią bramkę w meczu notując hattricka klasycznego.
Po przerwie w 47 minucie sytuację sam na sam z bramkarzem po podaniu od Marcina Horbika wykorzystał Tomasz Kiszczak i było już 4:0. W 51 minucie szalejący z prawej strony Adrian Bielak wyłożył piłkę Damianowi Baziukowi, który strzelił gola na 5:0. Kolejna bramka padła w 56 minucie. Sędzia spotkania Pan Tadeusz Miałkowski podyktował rzut karny dla naszej drużyny po wycięciu w polu karnym przez obrońcę gości Norberta Radgowskiego. Jedenastkę na gola pewnym strzałem przy słupku zamienił Amadeusz Partyka. Po tej sytuacji było już 6:0. W 66 minucie sytuację sam na sam z bramkarzem zmarnował Damian Baziuk. W 78 minucie Tomasz Kiszczak wyłożył piłkę Damianowi Baziukowi, który zdobył bramkę na 7:0. W ostatnich 10 minutach koncert gry dał Krystian Adler. W 80 minucie Maciej Balwar wypuścił Krystiana Adlera w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Nasz pomocnik silnym strzałem pokonał golkipera gości i było 8:0. W 88 minucie Krystian Adler po wyjściu bramkarza gości zdobył bramkę na 9:0. W tej sytuacji naszemu zawodnikowi podawał Damian Baziuk. Ostatnia bramka meczu padła w 90 minucie. Hattricka zanotował Krystian Adler, który pięknym uderzeniem pod poprzeczkę pokonał bramkarza Komorowa. Asystę w tej sytuacji zaliczył Tomasz Kiszczak.
Ostatecznie Sokół pokonał Komorowo 10:0 i zapewnił sobie na kolejkę przed końcem sezonu klasy C awans do klasy B z 2. miejsca w tabeli!!!!!!

Sokół Kaszowo – Zryw Komorowo 10:0
(gole: Biernat 12’, 36’ i 45’, Adler 80’, 88’ i 90’, Baziuk 51’ i 78’, T.Kiszczak 47’, Partyka 56’k.)

Kamil Nowak – Marcin Horbik, Karol Kiszczak, Mariusz Mocydlarz, Krystian Zbierant (73 Emil Sobieski) – Adrian Bielak (62 Krystian Adler), Jacek Radgowski (55 Amadeusz Partyka), Maciej Balwar, Norbert Radgowski (73 Kazimierz Gil) – Tomasz Kiszczak, Jacek Biernat (46 Damian Baziuk). Trener: Jacek Radgowski.