Stracone punkty z Komorowem

W meczu 6 kolejki klasy B Sokół Kaszowo zremisował na wyjeździe 2:2 z KS Komorów. Remis ten jest dla nas dużym rozczarowaniem, bo mieliśmy nad rywalem olbrzymią przewagę.

W tegorocznym sezonie klasy B nad naszą drużyną ciąży jakieś fatum. W wyjazdowym meczu z KS Komorów znowu mieliśmy olbrzymią przewagę nad przeciwnikiem, a mimo to zremisowaliśmy mecz 2:2. Cały mecz wyglądał tak, że to Sokół prowadził grę i prowadził piłkę na połowie Komorowa. Drużyna gospodarzy grała bardzo defensywnie i próbowała grać z kontry, po tym jak obrońcy ekspediowali długie podania do dwóch napastników.
Już w 4 minucie Sokół mógł zdobyć bramkę, ale uderzenie Krystiana Bielaka z 10 metrów zdołał wybronić golkiper Komorowa Piotr Bojarski. W 11 minucie Krystian Wawrzyniak z rzutu wolnego trafił w słupek, a dobijający uderzenie Adrian Bielak z 3 metrów uderzył nad poprzeczką. W 14 minucie po wrzutce Krystiana Wawrzyniaka, minimalnie z główki obok słupka uderzał Tomasz Kiszczak. W końcu nadeszła feralna 27 minuta. Grający na środku obrony Jacek Radgowski posłał zbyt lekką piłkę do naszego bramkarza Mateusza Chorążego. Napastnik Komorowa Arkadiusz Flis zdołał jako pierwszy dobiec do piłki i umieścił ją w siatce obok nogi naszego bramkarza. Jakby tego było mało w 29 minucie kolejny błąd naszych zawodników. Obrońca Komorowa wybił długą lagę na 18 metr od naszej bramki. Do piłki wyskoczył nasz kapitan Adrian Bielak, który głową chciał podać piłkę do naszego bramkarza. Golkiper Sokoła wyszedł jednak z bramki i futbolówka wpadła do sieci! Mieliśmy zatem w 29 minucie 2:0 dla Komorowa, które nie przeprowadziło żadnej składnej akcji. Obie bramki tak naprawdę sami sobie strzeliliśmy. W naszą grę wdarła się nerwowość i taki niekorzystny wynik 0:2 utrzymał się do przerwy.
Od początku 2 połowy piłkarze Sokoła rzucili się do ataku. W 49 minucie po uderzeniu z głowy Tomasza Kiszczaka piłka minimalnie poszybowała nad poprzeczką. Jednak 1 minutę później padła bramka dla Sokoła. Krystian Wawrzyniak krótko odegrał piłkę do Tomasza Kiszczaka, który uderzeniem z 25 metrów zdobył przepiękną bramkę w samo okienko. W 62 minucie wyrównaliśmy stan meczu. Po podaniu od Tomasza Kiszczaka, na czystą pozycję wyszedł Norbert Radgowski który mocno uderzył piłkę z 13 metrów tuż przy słupku bramki Komorowa. Mimo rozpaczliwych ataków Sokoła do końca meczu, więcej bramek już nie padło. Sokół Kaszowo zremisował wyjazdowy mecz z Komorowem 2:2.
W najbliższą niedzielę 6 października Sokół Kaszowo o godz. 11 na boisku w Kaszowie podejmie nowego lidera B klasy drużynę Gromu Szczodrów.

KS Komorów – Sokół Kaszowo 2:2
(gole: Arkadiusz Flis 27’, Adrian Bielak-sam 29’ – Tomasz Kiszczak 50’, Norbert Radgowski 62’)