Rozpoczęliśmy przygotowania

W piątek 7 lutego drużyna Sokoła Kaszowo prowadzona przez trenera Macieja Balwara rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej klasy B. Treningi w lutym odbywają się w każdy wtorek i piątek o godz. 19 na stadionie w Miliczu.
Już w niedzielę pierwszy sparing. O godz. 13 na stadionie w Miliczu zagramy testmecz z KS Krościna Wielka.

TERMINY SPARINGÓW
1. – 9 lutego (niedziela), godz. 13 na stadionie w Miliczu sparing z KS Krościna Wielka (6. miejsce w B klasa Wrocław II).
2. – 13 lutego (czwartek), godz. 18-19 na stadionie w Miliczu sparing z Baryczą Milicz (7. miejsce w klasie A - grupa Wrocław II).
3. – 16 lutego (niedziela), godz. 13 na stadionie w Miliczu sparing z Zorzą Pęgów (13. miejsce w klasie A - grupa Wrocław II).
4. - 23 lutego (niedziela), godz. 11 na stadionie w Miliczu sparing z Dolpaszem Skokowa (10. miejsce w klasie A - grupa Wrocław II).
5. - 1 marca (niedziela), godz. 11 na stadionie w Miliczu sparing z Victorią Zawonia (2. miejsce w B klasa Wrocław II).
6. - 8 marca (niedziela), godz. 14 na boisku w Kaszowie sparing z Piranią Radziądz (13. miejsce w B klasa Wrocław II).
7. - 15 marca (niedziela), na boisku w Borzęcinie sparing z Orkanem Borzęcin (4. miejsce w B klasa Wrocław I).

Pierwszy mecz ligowy Sokół Kaszowo – Polonia Grabowno Wielkie zostanie rozegrany w niedzielę 22 marca o godz. 14 na boisku w Kaszowie.