Przygotowania Sokoła Kaszowo do rundy wiosennej

W piątek 7 lutego o godz. 19 drużyna LZS Sokół Kaszowo rozpoczyna przygotowania do inauguracji rundy wiosennej klasy B zaplanowanej na 22 marca.

W ramach przygotowań do rundy wiosennej klasy B trener Sokoła Kaszowo Maciej Balwar zaplanował rekordową liczbę aż 7 meczów sparingowych. Pierwszy sparing rozegramy 9 lutego na stadionie w Miliczu z KS Krościna Wielka (6 drużyna grupy II klasy B). Ze sparingów 3 mecze rozegramy z rywalami z A klasy (Milicz, Pęgów i Skokowa), a 4 z klasy B (Krościna Wielka, Zawonia, Borzęcin, Radziądz). 5 meczów zostanie rozegranych na stadionie ze sztuczną murawą w Miliczu, a 2 na boiskach w Kaszowie i Borzęcinie.
Podczas przygotowań trenować będziemy dwa razy w tygodniu we wtorki i piątki o godz. 19 na stadionie w Miliczu.

TERMINY SPARINGÓW

1. – 9 lutego (niedziela), godz. 13 na stadionie w Miliczu sparing z KS Krościna Wielka (6. miejsce w B klasa Wrocław II)
2. – 13 lutego (czwartek), godz. 18-19 na stadionie w Miliczu sparing z Baryczą Milicz (7. miejsce w klasie A - grupa Wrocław II).
3. – 16 lutego (niedziela), godz. 11 na stadionie w Miliczu sparing z Zorzą Pęgów (13. miejsce w klasie A - grupa Wrocław II).
4. - 23 lutego (niedziela), godz. 11 na stadionie w Miliczu sparing z Dolpaszem Skokowa (10. miejsce w klasie A - grupa Wrocław II).
5. - 1 marca (niedziela), godz. 11 na stadionie w Miliczu sparing z Victorią Zawonia (2. miejsce w B klasa Wrocław II).
6. - 8 marca (niedziela), godz. 14 na boisku w Kaszowie sparing z Piranią Radziądz (13. miejsce w B klasa Wrocław II).
7. - 15 marca (niedziela), na boisku w Borzęcinie sparing z Orkanem Borzęcin (4. miejsce w B klasa Wrocław I)

Pierwszy mecz ligowy Sokół Kaszowo – Polonia Grabowno Wielkie zostanie rozegrany w niedzielę 22 marca o godz. 14 na boisku w Kaszowie.

TRENINGI
Wtorki i piątki – godz. 19