Pierwszy sparing z Krościną na remis

W niedzielę 9 lutego w pierwszym meczu sparingowym w 2020 roku Sokół Kaszowo na stadionie w Miliczu zremisował 2:2 z KS Krościna Wielka. Obie bramki dla Sokoła strzelił Damian Smok.

W pierwszym sparingu w 2020 roku mierzyliśmy się po raz pierwszy w historii z KS Krościna Wielka, 6. drużyną grupy II klasy B. Prowadzenie w meczu treningowym w 26 minucie objął Sokół. Mateusz Babiarz w polu karnym krótko zgrał piłkę do Damiana Smoka, który potężnym uderzeniem z bliska w okienko bramki zdobył gola na 1:0. Taki wynik utrzymał się do przerwy.
W 65 minucie Krościna Wielka wyrównała. Po rzucie rożnym i wybitej piłce gola uderzeniem z 15 metrów na 1:1 strzelił Sebastian Oczeretko. W 70 minucie nasz grający trener Maciej Balwar podał piłkę do będącego w polu karnym Damiana Smoka, który zdobył swoją drugą bramkę w niedzielnym meczu treningowym. Chwilę później w 72 minucie Krościna wyrównała po szybkiej kontrze. Gola ponownie zdobył najlepszy snajper gości Sebastian Oczeretko. Ostatecznie dobry pierwszy w roku sparing zakończył się remisem 2:2.
W drugim meczu sparingowym w niedzielę 16 lutego o godz. 13 na stadionie w Miliczu zmierzymy się z A-klasową Zorzą Pęgów. Niestety, planowany na czwartek sparing z Baryczą Milicz nie odbędzie się z powodu dużej liczby absencji naszych zawodników.

Sokół Kaszowo – KS Krościna Wielka 2:2
(gole: Damian Smok 26’ i 70’ – Sebastian Oczeretko 65’ i 77’)