Remis w sparingu z juniorami Baryczy

W środę 9 sierpnia Sokół Kaszowo zremisował 3:3 mecz sparingowy z grającymi w klasie okręgowej juniorami starszymi Baryczy Milicz. Nie był to udany mecz w naszym wykonaniu.

Na początku spotkania inicjatywa należała do Sokoła. Już w 2 minucie groźny strzał na bramkę juniorów oddał Bartosz Smoczyk, jednak bramkarz młodej Baryczy Łukasz Kaczmarek wybronił lecący przy słupku strzał. W 5 minucie strzał z bliska zmarnował Łukasz Matuszewski. W 14 minucie stuprocentową sytuację miała młoda Barycz. Jednak uderzenie z bliska w świetnym stylu wybronił Miłosz Zbierant. W 17 minucie juniorzy objęli prowadzenie 1:0 po przepięknej bramce strzelonej w okienko bramki z 22 metrów przez Adama Górkę. W 20 minucie po podaniu od Jacka Radgowskiego czystą pozycję 7 metrów od bramki miał Krystian Wawrzyniak, jednak jego strzał po ziemi odbił przed siebie bramkarz juniorów. W 32 minucie było 2:0 dla Baryczy. Młody zawodnik drużyny z Milicza Jakub Apanel oddał strzał z 20 metrów w środek bramki. Błąd popełnił jednak nasz bramkarz i piłka po rękawicy wpadła do siatki. W 34 minucie było już 2:1. Źle wyprowadzoną przez rywali piłkę przejął Jacek Radgowski, który uderzeniem z 14 metrów przy słupku zdobył kontaktową bramkę. W 42 minucie nasz nowy napastnik Jacek Biernat minął 3 zawodników młodej Baryczy i uderzył z bliska do siatki strzelając przepiękną bramkę. Do przerwy było 2:2.
W 2 połowie Sokół miał już dużą przewagę. W 55 minucie Norbert Radgowski zdobył gola na 3:2 uderzając do bramki z ostrego kąta. Później nasza drużyna miała jeszcze kilka okazji, ale nie strzeliła gola. W 73 minucie sędzia Pan Andrzej Bucyk podyktował kontrowersyjny rzut karny dla juniorów po tym jak zawodnik Baryczy kopnął w naszym polu karnym Tomasza Kiszczaka. Nasz piłkarz po tym niebezpiecznym wejściu musiał opuścić murawę, a jedenastkę na gola zamienił dla Baryczy Wiktor Korzeniowski. W 86 minucie nasz bramkarz Miłosz Zbierant został wyrzucony z boiska za uderzenie zawodnika rywali. Ostatnich kilka minut w bramce Sokoła z konieczności stanął Adrian Bielak. Ostatecznie sparing Sokoła z juniorami Baryczy zakończył się remisem 3:3.

Barycz Milicz Juniorzy Starsi – Sokół Kaszowo 3:3
(gole: Adam Górka 17’, Jakub Apanel 32’, Wiktor Korzeniowski 73’karny – Jacek Radgowski 34’, Jacek Biernat 42’, Norbert Radgowski 55’)