Przegrany sparing z Krośnicami

W niedzielę 12 lipca Sokół Kaszowo przegrał u siebie 1:3 mecz sparingowy z Płomieniem Krosnice. Honorową bramkę dla Sokoła strzelił zawodnik testowany Konrad Rak.

Do przerwy Płomień Krośnice prowadził z Sokołem 1:0 po bramce z rzutu karnego w 29 minucie Michała Ciupaka. W 72 minucie Płomień prowadził 2:0 po trafieniu samobójczym Adriana Bielaka. W 86 minucie po pięknej akcji prawym skrzydłem gola strzelił Konrad Rak. Wynik meczu na 3:1 dla Płomienia ustalił w 88 minucie Kamil Olek z Płomienia Krośnice.

Sokół Kaszowo – Płomień Krośnice 1:3
(gole: Konrad Rak 86’ – Michał Ciupak 29’ karny, Adrian Bielak-sam. 72’, Kamil Olek 88’)

Miłosz Zbierant – Mariusz Mocydlarz, Kacper Mielnik, Adrian Bielak, Krystian Zbierant – Norbert Radgowski, Jacek Radgowski, Wiktor Sobkowiak, Krystian Wawrzyniak – Damian Baziuk, Krystian Bielak oraz Marcin Horbik, Mateusz Pękalski, Konrad Rak, Maciej Łukowiak. Trener: Maciej Balwar.