Przegrany sparing z Pasikurowicami
W niedzielę 7 marca Sokół Kaszowo na stadionie w Miliczu przegrał 1:2 sparing z Iskrą Pasikurowice. Gola dla Sokoła strzelił Wiktor Sobkowiak.
Bardzo wartościowy sparing z A-klasową Iskrą Pasikurowice rozegrała w niedzielę nasza drużyna. Mecz był bardzo wyrównany, a o nieznacznym zwycięstwie drużyny gości zadecydowała lepsza skuteczność zawodników Iskry, którzy uderzeniami zza pola karnego dwukrotnie w 14 i 75 minucie pokonywali naszego bramkarza Miłosza Zbieranta. Gola dla Sokoła w 32 minucie pięknym uderzeniem zza pola karnego w okienku zdobył Wiktor Sobkowiak.
Drużynie z Pasikurowic dziękujemy za zacięty mecz sparingowy i życzymy powodzenia w rozgrywkach klasy A. Za tydzień rozegramy ostatni sparing podczas przygotowań do rundy wiosennej. Rywalem Sokoła będzie wicelider grupy II wrocławskiej klasy B Avia Ozorowice.
Sokół Kaszowo – Iskra Pasikurowice 1:2
(gol dla Sokoła: Wiktor Sobkowiak 32’)
Miłosz Zbierant – Marcin Horbik, Jacek Radgowski, Kamil Szewczyk, Mateusz Babiarz – Piotr Kozieł, Mateusz Pękalski, Wiktor Sobkowiak, Krystian Bielak, Norbert Radgowski - Jarosław Płaziuk oraz Adrian Bielak, Mariusz Mocydlarz, Andrzej Maniecki.