Klub LZS „Sokół” Kaszowo założony!

W dniu 14 maja 2015 roku w świetlicy w Kaszowie odbyło się walne zebranie założycielskie klubu LZS Sokół Kaszowo, w którym uczestniczyło 20 osób. Podczas zebrania członkowie założyciele powołali do życia stowarzyszenie LZS Sokół Kaszowo, uchwalili statut stowarzyszenia, wybrali komitet założycielski, zarząd klubu, komisję rewizyjną oraz uchwalili wysokość rocznej składki członkowskiej w wys. 20 zł.
Pierwszym historycznym prezesem klubu został Dariusz Chojnacki. Klub będzie miał barwy biało – czerwono – niebieskie. Podczas spotkania zdecydowano, że klub będzie się przygotowywał do wystartowania w rozgrywkach klasy B od sezonu 2016/2017. Mecze będą rozgrywane na nowym boisku w Kaszowie, którego budowa już ruszyła.
Do czasu startu w rozgrywkach piłkarze z Kaszowa będą uczestniczyć w turniejach oraz meczach towarzyskich, a także podczas okresu zimowego – w rozgrywkach halowej ligi piłki nożnej.
Część członków wpłaciła roczne składki w łącznej wysokości 210 zł. Składki nie uiściło 10 osób.