Spotkanie założycielskie LZS Sokół Kaszowo

Serdecznie zapraszamy na walne zebranie założycielskie klubu LZS Sokół Kaszowo. Zebranie odbędzie się 14 maja (czwartek) o godz. 19 w świetlicy wiejskiej w Kaszowie.

Osoby wyrażające chęć zostania członkiem założycielem klubu prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego oraz w miarę możliwości 20 zł na opłacenie rocznej składki członkowskiej. Wpływy ze składek potrzebne będą do m.in. dokonania opłat założycielskich klubu oraz wyrobienia pieczątek.
Do powołania klubu sportowego konieczna jest obecność minimum 15 członków założycieli!

PORZĄDEK OBRAD ZEBRANIA ZAŁOŻYCIELSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO LZS „SOKÓŁ” KASZOWO
1. Otwarcie obrad.
2. Wybór przewodniczącego zebrania.
3. Wybór sekretarza zebrania.
4. Przedstawienie porządku obrad.
5. Wypełnianie listy członków założycieli LZS „Sokół” Kaszowo
6. zapoznanie się z treścią projektu statutu,
7. dyskusja nad projektem statutu,
8. podjęcie uchwał w sprawie:
a) powołania Stowarzyszenia – klubu sportowego nieprowadzącego działalności gospodarczej
b) uchwalenia statutu Stowarzyszenia – klubu sportowego
c) wyboru Komitetu Założycielskiego i upoważnienia go do dokonania czynności zmierzających do dokonania wpisu klubu do ewidencji klubów sportowych działających w formie stowarzyszenia, których statuty nie przewidują prowadzenia działalności gospodarczej prowadzonej przez Starostę Milickiego.
d) wyboru Zarządu LZS „Sokół” Kaszowo
e) wyboru Komisji Rewizyjnej LZS „Sokół” Kaszowo
f) uchwalenia składki członkowskiej wnoszonej przez członków Stowarzyszenia LZS „Sokół” Kaszowo
9. Dyskusja.