Drugie posiedzenie zarządu klubu

W piątek 22 maja o godz. 19 w świetlicy w Kaszowie odbyło się drugie posiedzenie zarządu klubu LZS Sokół Kaszowo, w którym uczestniczyło 5 z 7 członków. Podczas spotkania zarząd omawiał informację uzyskaną w tygodniu od prezesa DOLZPN Andrzeja Padewskiego, że jedyną możliwością gry w klasie B jest wygrana rozgrywek klasy C. W związku z tym zarząd poważnie rozważa możliwość zgłoszenia drużyny Kaszowa do rozgrywek piłkarskich w klasie C już od sezonu 2015/2016 i rozgrywania meczów ligowych w roli gospodarza na stadionie w Miliczu. Zarząd podjął decyzję o zorganizowaniu w czwartek 28 maja o godz. 20 w świetlicy otwartego zebrania dla wszystkich członków i sympatyków klubu. Podczas spotkania omówiona zostanie celowość zgłoszenia drużyny do klasy C już od nowego sezonu, a także plan sparingów i gier w turniejach piłkarskich organizowanych przez Miejsko-Gminne Zrzeszenie LZS w Miliczu.

Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków klubu na zebranie w czwartek 28 maja o godz. 20. Obecność obowiązkowa!!