Boisko w Kaszowie coraz piękniejsze!

Już naprawdę bardzo ładnie prezentuje się wykonywane sposobem gospodarczym i w dużej mierze w czynie społecznym boisko w Kaszowie. Murawa jest regularnie pielęgnowana przez kilku członków i sympatyków klubu (m.in. prezes Andrzej Maniecki, Jerzy Balwar, Bogusław Kubiak, Aleksander Nowacki), którzy poświęcili już kilkadziesiąt godzin pracy społecznej, aby nasze boisko było coraz piękniejsze.
W ostatnich tygodniach nasze boisko przeszło wertykulację wykonywaną wypożyczoną maszyną przez naszych zawodników Krystiana Zbieranta i Adriana Bielaka. Trawa została także zasilona zakupionym z naszych pieniędzy wapnem, nawozem oraz była podlewana. Trawę średnio co 2 tygodnie prywatnymi traktorkami koszą Andrzej Maniecki i Jerzy Balwar. Po ostatnim nawożeniu w minionym tygodniu i dużych opadach deszczu trawa poszła mocno w górę i jest pięknie zielona. Dziś w środę 27 czerwca wiceprezes klubu Bogusław Kubiak swoim ciągnikiem i walcem użyczonym przez mieszkańca Stefana Szewczyka równał murawę.
Na koniec lipca zewnętrzna firma ma postawić dwa piłkochwyty, które zostaną zamontowane dzięki wsparciu sołectwa Kaszowo z pieniędzy z funduszu sołeckiego gminy Milicz. W lipcu zamontujemy także ławki rezerwowych i bramki zakupione w 2017 roku ze środków z programu Inicjatywa Lokalna Gminy Milicz. Kolejny czyn społeczny na boisku jest planowany na sobotę 14 lipca. Będziemy wtedy m.in. montować bramki oraz bramę wjazdową na boisko podarowaną nam przez właściciela skupu złomu w Miliczu Adama Michalaka.
Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem nowy sezon klasy B będziemy rozgrywać na naszym boisku w Kaszowie.