Przygotowania do nowego sezonu 2018/2019

Rozgrywanym na wyjeździe sparingiem z Klubem Sportowym Piotrkowice rozpoczniemy 22 lipca przygotowania do nowego sezonu w klasie B. Liga ma wystartować 26 sierpnia. Do tego czasu rozegramy 5 sparingów i 1 mecz rundy wstępnej Pucharu Polski z nieznanym jeszcze rywalem.

Plan sparingów
1. 22 lipca (niedziela) godz. 14 – KS Piotrkowice (klasa B). Miejsce: boisko w Piotrkowicach.
2. 29 lipca (niedziela), godz. 12 – Orkan Borzęcin (klasa B). Miejsce: boisko w Borzęcinie.
3. 5 sierpnia (niedziela), godz. 11 – Plon Gądkowice (klasa A). Miejsce: boisko w Gądkowicach.
4. 10 sierpnia (piątek), godz. 19 – Barycz Milicz Juniorzy Starsi (Klasa Okręgowa Juniorów). Miejsce: stadion w Miliczu.
- 15 SIERPNIA (ŚRODA) PUCHAR POLSKI - RUNDA WSTĘPNA
5. 19 sierpnia (niedziela), godz. 11 – Perła Węgrów (klasa B). Miejsce: boisko w Węgrowie.
- 26 SIERPNIA (NIEDZIELA) KLASA B INAUGURACJA