Zakończenie sezonu 2015/2016

W sobotę 2 lipca w świetlicy w Kaszowie o godz. 19 odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu 2015/2016, w trakcie którego nasz klub zajął 2. miejsce w klasie C zbierając tyle samo punktów co mistrz ligi Sokół Ujeździec Mały.
Spotkanie w którym wziął udział komplet 21 zawodników zainaugurowało wspólne obejrzenie na rzutniku rewelacyjnego 27-minutowego filmu podsumowującego miniony sezon, którego autorem jest Kazimierz Gil (FILM UDOSTĘPNIONY POD ARTYKUŁEM). Po filmie zawodnicy zjedli obiadokolację, a następnie zarówno w środku jak i przed świetlicą odbywały się rozmowy na temat piłki nożnej. Następnie po godz. 21 na salę przyjechał burmistrz gminy Milicz Piotr Lech wraz z radnym Sejmiku Województwa Ryszardem Lechem. Pan burmistrz wręczył na ręce trenera Jacka Radgowskiego trzy piłki meczowe Adidas Beau Jeu wraz z pompką. Następnie burmistrz wręczył każdemu zawodnikowi okolicznościowe statuetki zakupione przez klub. Na każdej statuetce było napisane LZS Sokół Kaszowo - Wicemistrz klasy C w sezonie 2015/2016 oraz imię i nazwisko zawodnika wraz z liczbą meczów i strzelonych bramek. Dodatkową nagrodę dla najlepszego strzelca otrzymał Damian Baziuk (zdobywca 25 goli), a dla MVP sezonu zwycięzca klasyfikacji kanadyjskiej Tomasz Kiszczak (22 gole, 18 asyst).
Po oficjalnej części spotkania na rzutniku zawodnicy oglądali mecz ćwierćfinałowy Mistrzostw Europy pomiędzy Niemcami i Włochami wraz z emocjonującymi rzutami karnymi. Impreza zakończyła się około północy.

Statystyki minionego sezonu

STRZELCY