Radosny futbol w Pruszowicach

W sobotę 9 lipca reprezentacja Sokoła Kaszowo zajęła 3. miejsce w V Mini Turnieju Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Sołtysa Wsi Pruszowice.

Część spragnionych gry w piłkę piłkarzy Sokoła wzięła udział w V Mini Turnieju Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Sołtysa Wsi Pruszowice, w którym rywalizowały 4 drużyny: Dąb Pruszowice, Sokół Kaszowo, Promile Łosice oraz Żaby Pruszowice. Grano na małych boiskach na małe bramki po 4 zawodników w polu plus bramkarz. Grano systemem każdy z każdym 2 razy po 15 minut.

Wyniki naszej drużyny
Kaszowo – Żaby 5:0 (gole: Baziuk 3, Mocydlarz 1, N. Radgowski 1)
Kaszowo – Łosice 2:3 (gole: Mocydlarz 1, Krupa 1)
Kaszowo – Pruszowice 3:5 (gole: Baziuk 3)

Turniej wygrały Łosice (9 pkt.). 2. miejsce zajęły Pruszowice (6 pkt.). Na 3. lokacie uplasowało się Kaszowo (3 pkt.), a na 4. Żaby (druga drużyna Pruszowic) z 0 pkt.
Na turnieju naszą drużynę wsparli Arkadiusz Krupa (Barycz Milicz) oraz gościnnie bramkarz Płomienia Krośnice Mateusz Płóciennik.

Mateusz Płóciennik (bramkarz), Damian Baziuk, Mariusz Mocydlarz, Norbert Radgowski, Adrian Bielak, Krystian Zbierant, Arkadiusz Krupa, Paweł Kuszerski.