Wysoka porażka w drugim sparingu

W niedzielę 3 marca w drugim sparingu w tym roku przegraliśmy na stadionie w Miliczu 2:6 z Plonem Gądkowice. Gole dla Sokoła strzelali: Adrian Knefel i Adrian Bielak.

Niestety, bardzo słabo zaprezentowaliśmy się w niedzielnym sparingu z A-klasowym Plonem Gądkowice. Był to nasz najsłabszy mecz od czasów pucharowej potyczki z Kuźniczyskiem. Szczególnie źle zagraliśmy w 1. połowie, którą przegraliśmy 0:5. Prawidłowo nie funkcjonowała żadna z formacji.
W 2. połowie było już dużo lepiej, bo potrafiliśmy nawiązać walkę z Plonem. W 54 minucie gola dla nas zdobył po zagraniu ze środka Adrian Knefel. Z kolei w 75 minucie gola uderzeniem z bliska po wrzutce z rzutu rożnego strzelił Adrian Bielak. W końcówce Plon miał kilka 100 proc. sytuacji i wykorzystał jedną z nich. Ostatecznie przegraliśmy mecz sparingowy z Plonem 2:6.
W piątek o godz. 19 gramy gierkę z juniorami Baryczy Milicz. Z kolei w niedzielę o godz. 11 na milickim stadionie zmierzymy się z KS Piotrkowice.

Sokół Kaszowo – Plon Gądkowice 2:6
(gole dla Sokoła: Knefel 54’, A. Bielak 75’)

Piotr Balaga (46 Miłosz Zbierant) – Marcin Horbik, Adrian Bielak, Krystian Zbierant (66 Mariusz Mocydlarz), Kamil Szewczyk – Krystian Wawrzyniak, Jacek Radgowski, Łukasz Matuszewski (66 Damian Baziuk), Norbert Radgowski – Krystian Bielak (46 Wiktor Sobkowiak), Damian Baziuk (46 Adrian Bielak). Trener: Adam Sadowski.