Wygrany sparing z Sulmierzycami

W niedzielę 5 lipca w drugim sparingu przed startem nowego sezonu Sokół Kaszowo pokonał 3:1 Sulimirczyka Sulmierzyce. Gole dla Sokoła strzelali: Damian Baziuk, Jarosław Gajowy oraz Norbert Radgowski.

Nasz drugi sparing był o wiele lepszy jeżeli chodzi o poziom gry niż ubiegłotygodniowy mecz w Cieszkowie. U siebie na dużym boisku o wiele lepiej naszej drużynie grało się piłką. Pierwsza połowa to dominacja naszej drużyny. Już w 5 minucie gola strzelił Damian Baziuk po podaniu od Jarosława Gajowego. W 37 minucie piękną bramkę pod poprzeczkę uderzeniem z 12 metrów strzelił Jarosław Gajowy, dla którego było to pierwsze trafienie w barwach Sokoła. Asystę w tej sytuacji zaliczył Marcin Horbik. W 45 minucie gola mocnym uderzeniem w okienko po ręce bramkarza z 13 metrów zdobył Norbert Radgowski, któremu podawał Jacek Radgowski. Do przerwy Sokół wygrywał 3:0 i prezentował naprawdę bardzo dobrą grę.
W 2. połowie gra się wyrównała. Piłkarze z Sulmierzyc zdobyli gola w 62 minucie po wrzutce z prawej strony i uderzeniu z główki. Ostatecznie sparing zakończył się wygraną Sokoła 3:1.
Kolejny sparing rozegramy w niedzielę 12 lipca na wyjeździe z A-klasowym Dolpaszem Skokowa.

Sokół Kaszowo – Sulimirczyk Sulmierzyce 3:1
(gole dla Sokoła: Damian Baziuk 5’, Jarosław Gajowy 37’, Norbert Radgowski 45’)

Skład Sokoła Kaszowo
Miłosz Zbierant – Marcin Horbik, Karol Kiszczak, Adrian Bielak, Kamil Szewczyk – Norbert Radgowski, Tomasz Kiszczak, Jacek Radgowski, Krystian Wawrzyniak – Damian Baziuk, Jarosław Gajowy oraz Krystian Bielak, Kacper Mielnik, Krystian Zbierant, Andrzej Maniecki, zawodnik testowany. Trener: Maciej Balwar.