Pierwszy sparing po pandemii

W niedzielę 28 czerwca w pierwszym sparingu przed nowym sezonem na boisku w Cieszkowie Sokół Kaszowo pokonał 5:4 Pogoń Cieszków.
Było to trudny sparing grany na „ciężkim terenie” w Cieszkowie. Mecz był rozgrywany w ogromnym skwarze, co było dużym utrudnieniem dla obydwu drużyn.

Pogoń Cieszków – Sokół Kaszowo 4:5
(gole: Kacper Malinowski 52 i 76’ karny, Krystian Patalas 10’, Jakub Krawicki 66 – Damian Smok 6’ i 50’, Kamil Szewczyk 35’, Damian Baziuk 54’, Adrian Bielak 82’ karny)

Miłosz Zbierant – Kacper Mielnik, Mariusz Mocydlarz, Adrian Bielak, Kamil Szewczyk – Norbert Radgowski, Jacek Radgowski, Marcin Horbik, Krystian Wawrzyniak – Damian Baziuk, Damian Smok oraz Maciej Balwar, Andrzej Maniecki, Kazimierz Gil. Trener: Maciej Balwar.