Wygrany sparing z Piranią Radziądz

W niedzielę 8 marca Sokół Kaszowo w piątym tegorocznym meczu sparingowym pokonał 3:2 B-klasową Piranię Radziądz. Gole dla Sokoła strzelali: Mateusz Babiarz 2, Krystian Bielak 1.

Początek niedzielnego sparingu był dość wyrównany i zacięty. Po 15 minutach dużą przewagę osiągnął Sokół. W 28 minucie z daleka na bramkę gości uderzał Kacper Mielnik. Po jego uderzeniu piłka po ręce bramkarza trafiła w słupek, a z bliska do bramki skierował ją Mateusz Babiarz. W 30 minucie dogodną okazję do zdobycia bramki miał Sebastian Kapała, który w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza. W 39 minucie Adrian Bielak z dystansu uderzył w poprzeczkę bramki Piranii. W 43 minucie na bramkę gości uderzał Sebastian Kapała. Golkiper Piranii odbił piłkę przed siebie, a futbolówkę do siatki skierował Mateusz Babiarz.
W 53 minucie gola na 3:0 w sytuacji sam na sam strzelił Krystian Bielak. W 66 minucie goście zdobyli bramkę na 1:3 po stracie naszego obrońcy i uderzeniu napastnika Piranii pod poprzeczkę. W 86 minucie po kontrze goście strzelili drugą bramkę. Ostatecznie Sokół wygrał sparing z Piranią 3:2.

Sokół Kaszowo – Pirania Radziądz 3:2
(gole: Mateusz Babiarz 28’ i 43’, Krystian Bielak 53’)

Miłosz Zbierant – Hubert Grzywaczewski, Adrian Bielak, Karol Kiszczak, Kamil Szewczyk – Mateusz Babiarz, Mariusz Mocydlarz, Kacper Mielnik, Krystian Bielak, Krystian Wawrzyniak – Sebastian Kapała oraz Mateusz Chorąży, Maciej Balwar, Andrzej Maniecki, Kazimierz Gil. Trener: Maciej Balwar.