Sparingi zima 2018

W ramach przygotowań do rundy wiosennej klasy B Sokół Kaszowo rozegra 8 meczów sparingowych. Z tych 8 meczów 4 rozegramy z drużynami z A klasy, 3 mecze z zespołami z B klasy i 1 z juniorami starszymi z klasy okręgowej. 6 meczów zostanie rozegranych na stadionie w Miliczu, a 2 na wyjeździe (Międzybórz i Borzęcin). Poniżej terminy sparingów.

1. - 11 lutego (niedziela), godz. 11 na stadionie w Miliczu sparing z KS Piotrkowice (6. miejsce w klasie B - grupa Wrocław I).
2. - 16 lutego (piątek), godz. 18 na stadionie w Miliczu sparing z Keramzytem Szprudowo (3. miejsce w A klasa Malbork)
3. - 25 lutego (niedziela), godz. 11 na stadionie w Miliczu sparing z Dolpaszem Skokowa (12. miejsce w klasie A - grupa Wrocław II).
4. - 4 marca (niedziela), godz. 11 na stadionie w Miliczu sparing z LKS Czarnylas (4. miejsce w A klasa Kalisz).
5. - 8 marca (czwartek), godz. 17 na stadionie w Miliczu sparing z juniorami Baryczy Milicz (7. miejsce we wrocławskiej klasie okręgowej juniorów starszych).
6. - 11 marca (niedziela), godz. 11 na stadionie w Międzyborzu sparing z Zenitem Międzybórz (7. miejsce w klasie A - grupa Wrocław III).
7. - 18 marca (niedziela), godz. 11 na boisku w Borzęcinie sparing z Orkanem Borzęcin (4. miejsce w klasie B - grupa Wrocław II).
8. - 25 marca (niedziela), godz. 11 na stadionie w Miliczu sparing z UKS Postolin (8. miejsce w klasie B - grupa Wrocław III).

Pierwszy mecz ligowy zostanie rozegrany w niedzielę 8 kwietnia o godz. 11 na stadionie w Miliczu z Sokołem Ujeździec Mały.