Sokół oficjalnie wpisany do ewidencji klubów

W poniedziałek 1 czerwca klub LZS „Sokół” Kaszowo został oficjalnie wpisany do ewidencji klubów nieprowadzących działalności gospodarczej, prowadzonej przez Starostwo Powiatowe w Miliczu. Opłata rejestracyjna wyniosła 27 zł. Zarząd klubu wysłał już do Urzędu Statystycznego wniosek o nadanie numeru Regon. Po otrzymaniu Regonu za około 7 dni, zarząd klubu wystąpi do Urzędu Skarbowego o nadanie NIP-u oraz do Banku o założenie konta klubowego. Formalności te powinny się zakończyć najdalej do końca czerwca. Na początku lipca złożony zostanie wniosek do gminy o udzielenie dotacji na działalność sportową. Rozgrywki klasy C do których, na razie ustnie, żeśmy się już zgłosili ruszą w połowie sierpnia.