Pierwszy zakupiony sprzęt sportowy

Klub LZS Sokół Kaszowo wzbogacił się w ostatnim czasie o nowy sprzęt sportowy. Za kwotę 119,54 zł zakupiliśmy 20 par czerwonych getrów piłkarskich. Z kolei za 121,92 zł kupiliśmy 8 par ochraniaczy piłkarskich marki Arish. Sprzęt ten był nam potrzebny, aby nasza drużyna wyglądała reprezentatywnie podczas planowanego udziału w turniejach organizowanych przez Miejsko-Gminne Zrzeszenie LZS. W naszych zasobach mamy także 15 niebieskich kompletów meczowych marki Rhinos, które wraz z czerwonymi getrami będą naszymi rezerwowymi strojami podczas rozgrywek w klasie C.

Obecnie w kasie klubu mamy 210 zł pochodzących z wpłat składek członkowskich oraz dodatkowych wpłat członków. Szczegółowe informacje na temat sytuacji finansowej klubu są całkowicie jawne i ogólnie dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce O KLUBIE – FINANSE.