Remis 1:1 z Sokołem Wielka Lipa

Po zaciętym meczu Sokół Kaszowo w niedzielę 5 maja zremisował na własnym boisku 1:1 z Sokołem Wielka Lipa.

Do przerwy nasza drużyna prowadziła w meczu po bramce Tomasza Radziszewskiego, który przelobował bramkarza po podaniu od Krystiana Bielaka. W 47. min goście wyrównali po dalekim podaniu i wygraniu pojedynku z naszymi obrońcami i bramkarzem przez napastnika Kamila Warchoła. Bohaterem meczu był nasz bramkarz Sebastian Balaga, który popisał się kilkoma świetnymi paradami. W samej końcówce meczu szalę zwycięstwa na naszą korzyść mógł przełamać Norbert Radgowski, który w sytuacji sam na sam uderzył obok słupka. Mecz niestety kończyliśmy w dziewiątkę po czerwonych kartkach jakie ujrzeli Rafał Basa w 38. min i Tomasz Radziszewski w 87 min.

Sokół Kaszowo – Sokół Wielka Lipa 1:1
(gole: Tomasz Radziszewski 42 – Kamil Warchoł 47)

Składy
KASZOWO: Sebastian Balaga – Artur Balwar, Tomasz Kiszczak, Rafał Basa, Mariusz Mocydlarz – Krystian Bielak, Konrad Nowacki, Robert Polis, Jacek Radgowski, Norbert Radgowski – Tomasz Radziszewski.
WIELKA LIPA: Piotr Szumiał – Oleg Poltavets, Rafał Tetela, Mateusz Bożek, Radosław Szypa, Wojciech Zając (68 Patryk Mularski), Szymon Krupa, Paweł Stec, Mariusz Maciocha (58 Krystian Kępiński), Filip Kapinos, Kamil Warchoł.

Czerwone kartki: Rafał Basa (38 min.), Tomasz Radziszewski (87 min.)
Sędziowie: Tomasz Majewski oraz Adrian Uram, Józef Bronowicki.