Kaszowo lepsze od Wiszni Małej

W niedzielę 14 kwietnia w meczu 18 kolejki klasy A Sokół Kaszowo pokonał 2:1 Płomienia Wisznia Mała. Bohaterem meczu był Tomasz Radziszewski, który strzelił dwie piękne bramki.

Sokół Kaszowo – Płomień Wisznia Mała 2:1
(gole: Tomasz Radziszewski 33' i 41' – Marek Pająk 73')
Składy
SOKÓŁ: Sebastian Balaga – Artur Balwar, Adrian Bielak, Tomasz Kiszczak (46' Mariusz Mocydlarz), Krystian Bielak – Andrzej Basa (czk. 85'), Konrad Nowacki, Jacek Radgowski, Robert Polis, Piotr Herl (58' Norbert Radgowski) – Tomasz Radziszewski.
PŁOMIEŃ: Marek Prokopczyk – Kacper Korczok, Roman Piworowicz, Miłosz Waśniewski, Andrzej Babula, Jakub Bogatek, Karol Nowak, Marek Pająk, Bartłomiej Zientarski (58' Ali Eskisagir), Adrian Adziński, Igor Kubara (czk. 60').
Żółte kartki: A. Balwar, T. Kiszczak, J. Radgowski, N. Radgowski, A. Bielak, T. Radziszewski – R. Piworowicz, K. Pyskaty - trener.
Czerwone kartki: A. Basa (85') – I. Kubara (60').
Sędziowie: Andrzej Motyka oraz Jakub Bęben, Patryk Ogrodnik (KS Wrocław).