Przygotowania do nowego sezonu

W sobotę 25 czerwca odbyło się poszerzone posiedzenie zarządu klubu na którym dyskutowaliśmy nad przygotowaniem drużyny do startu w nowym sezonie.
Ustalono, że pierwszym trenerem drużyny będzie dalej Jacek Radgowski. Funkcję drugich trenerów, którzy będą wspomagać J. Radgowskiego w prowadzeniu treningów będą Maciej Balwar i Marcin Horbik. Pierwszy trening po krótkiej przerwie wakacyjnej odbędzie się w piątek 15 lipca o godz. 19.45 na stadionie w Miliczu. Treningi podobnie jak i w zeszłym sezonie prowadzone będą w piątki o godz. 19.45.
Przed inauguracją klasy B, która wystartuje zapewne 21 sierpnia planujemy zagrać 4 sparingi w niedzielę 24 lipca, 31 lipca, 7 sierpnia oraz 14 sierpnia.
Chętni zawodnicy, którzy chcą wzmocnić naszą drużynę mogą się kontaktować z trenerem Jackiem Radgowskim (nr tel. 607-762-395) lub poprzez prywatne wiadomości na Facebooku. Chcielibyśmy, aby naszą drużynę wzmocniło od 1 do 4 zawodników. Podobnie czekamy na kontakt ze strony drużyn chcących zagrać z nami w którymś z podanych terminów sparing. Sparingi możemy rozgrywać na stadionie w Miliczu lub na innym boisku nieoddalonym od Milicza więcej niż max. 30 km. Sędziego możemy załatwić my, z tym że obie drużyny dzielą się kosztami opłacenia sędziego po połowie.
Wszystkich naszych zawodników zapraszamy na spotkanie podsumowujące sezon 2015/2016, które odbędzie się w sobotę 2 lipca o godz. 19 w świetlicy w Kaszowie. Zapewniamy transport do Kaszowa i z powrotem.