Mamy już konto w Banku, NIP i REGON

Definitywnie zakończyliśmy proces rejestracji naszego klubu LZS Sokół Kaszowo. W ostatnim czasie uzyskaliśmy numer REGON – 361711460, NIP – 9161394753, a także założyliśmy konto w Banku Spółdzielczym w Miliczu. Obecnie zarząd kończy opracowywać wniosek do gminy Milicz o udzielenie w trybie pozakonkursowym dotacji na uczestnictwo w rozgrywkach klasy C.
Z pieniędzy z dotacji będziemy mogli jednak najszybciej korzystać na początku sierpnia. Do tego czasu nasza działalność jest finansowana z wpłat własnych członków i sponsorów.
Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe naszego klubu. Będziemy wdzięczni za przekazane nawet niewielkie kwoty, które pozwolą nam dalej rozwijać nasz klub.

NR KONTA 95 9582 0000 2000 0030 2726 0001
Dane do przelewu:
LZS Sokół Kaszowo
Kaszowo 4a
56-300 Milicz
W opisie wprosimy wpisywać „Darowizna na działalność statutową”.

Jesteśmy prawdopodobnie jedynym klubem w Polsce, który na swojej stronie internetowej ujawnia każdy pozyskany i wydany grosz. Jeśli chcą państwo zobaczyć jaki jest nasz stan finansów zapraszamy do odwiedzenia zakładki O KLUBIE – i dalej – FINANSE.