Jarosław Kołodziej nowym trenerem Sokoła Kaszowo

Zarząd klubu LZS Sokół Kaszowo zdecydował o powierzeniu od stycznia stanowiska nowego trenera Jarosławowi Kołodziejowi, który przez ostatnie półtora roku był szkoleniowcem Lotnika Twardogóra, a wcześniej z sukcesami prowadził m. in. Barycz Milicz i Błysk Kuźniczysko.

Nowy trener zastąpił na stanowisku Macieja Balwara, który po 3,5 latach trenowania naszej drużyny złożył rezygnację.
Jarosława Kołodzieja w Miliczu zna każdy sympatyk lokalnej piłki nożnej. Nasz nowy trener ma 49 lat. Jest wychowankiem Baryczy Milicz. W przyszłości miał okazję grać w Polarze Wrocław (m.in. występy w II lidze) oraz w Gawinie Królewska Wola, Lotniku Twardogóra, Wiwie Goszcz i drużynie KS Doktór Czarnylas.
W sezonie 2006/2007 Jarosław Kołodziej został trenerem Baryczy Milicz i w dwa sezony awansował z milickim klubem z klasy B do klasy okręgowej, w której Barycz spędziła 3 sezony. Następnie nasz nowy trener prowadził Błysk Kuźniczysko (czołowa drużyna klasy A), ponownie Barycz Milicz (awans z klasy B do klasy A) oraz przez ostatnie 1,5 roku Lotnika Twardogóra, z którym w minionym sezonie walczył o mistrzostwo klasy A.
Witamy Trenera Jarka w naszym klubie i liczymy na wieloletnią owocną współpracę, w trakcie której uda nam się zbudować mocną A-klasową drużynę.
Pierwszy trening z nowym trenerem odbędzie się w poniedziałek 23 stycznia o godz. 17:30 na boisku w Kaszowie. Wszystkich chętnych do gry w Sokole zachęcamy do kontaktu i zapraszamy na treningi.