Druga gra treningowa Sokoła

W niedzielę 12 lutego o godz. 17 na stadionie w Miliczu w drugim tegorocznym sparingu zmierzyliśmy się w towarzyskiej grze z drużyną KS Piotrkowice (klasa B). Do przerwy przegrywaliśmy spotkanie 1:2, ale w drugiej połowie udało nam się przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę. Świetną dyspozycję pokazał Mateusz Nizio, który strzelił aż 4 bramki. Dziękujemy zaprzyjaźnionej drużynie z KS Piotrkowice za dobrą jednostkę treningową. Był to już 3. sparing w historii jaki rozegraliśmy z zespołem KS-u. Jeden z nich z 2018 roku jest utrwalony na profilu Groundhopping Wlkp.

niedziela godz. 12 – sparing w Kaszowie z Sokołem Ujeździec Mały
Zapraszamy do udziału w otwartych treningach zawodników chcących dołączyć do naszego zespołu. Więcej informacji udziela trener Jarosław Kołodziej (tel. 503-089-392).