Podsumowanie letnich sparingów

W okresie przygotowawczym do startu nowego sezonu Sokół Kaszowo rozegrał 4 mecze sparingowe w których zagrało w sumie 20 zawodników. Nasza drużyna wygrała 3 mecze i 1 przegrała.

W 4 meczach sparingowych piłkarze Sokoła odnieśli 3 zwycięstwa: z B-klasowymi Łazami i Borzęcinem oraz juniorami starszymi Gądkowic. Jedyną porażkę Sokół odniósł w meczu z A-klasowym Kuźniczyskiem. W sumie w 4 meczach nasza drużyna strzeliła 10 bramek i straciła 6. We wszystkich 4 meczach zagrali: Kamil Nowak, Jacek Radgowski, Norbert Radgowski, Krystian Wawrzyniak i Kazimierz Gil. Najlepszym strzelcem Sokoła w meczach sparingowych okazał się Damian Baziuk, zdobywca 4 bramek. Tuż za nim z 3 golami uplasował się nasz nowy napastnik Damian Smok.
Największym problemem w meczach sparingowych była słaba frekwencja. W kolejnych meczach na sparingach zjawiało się: 13, 12, 14 i 13 zawodników.
Najbliższy mecz ligowy Sokół rozegra w niedzielę 21 sierpnia o godz. 11 na stadionie w Miliczu. Rywalem będzie Sokół Ujeździec Wielki.

Wyniki sparingów:
3:2 z KS Łazy (wyjazd)
1:2 z Błysk Kuźniczysko (wyjazd)
3:1 z Orkan Borzęcin (dom)
3:1 z Plon Gądkowice Juniorzy (wyjazd)

Strzelcy goli:
4 - Baziuk