Pierwszy trening z nowym trenerem

W piątek 3 lutego o godz. 17 na stadionie w Miliczu odbył się pierwszy w tym roku trening Sokoła Kaszowo. W inauguracyjnym treningu prowadzonym przez nowego trenera Adama Sadowskiego uczestniczyło 22 zawodników.

W pierwszym inauguracyjnym treningu uczestniczyło 22 zawodników, z tego 16 piłkarzy grających do tej pory w naszym klubie. Na otwarty trening przyszło także 6 kandydatów do gry w Sokole w rundzie wiosennej: Mateusz Płóciennik, Adrian Knefel (gracze Płomienia Krośnice wypożyczeni ostatnio do Baryczy Milicz), Bartosz Smoczyk (Płomień Krośnice), Kacper Mielnik i Piotr Romańczuk (Barycz Milicz) oraz Damian Kaczmarek (bez klubu).
Główną częścią treningu była gierka na całym boisku 11 na 11 zawodników, która trwała około 70 minut. Ponadto zawodnicy mieli lekkie przebieżki oraz na rozgrzewkę ćwiczyli podania.
W pierwszym treningu uczestniczyli: Kamil Nowak, Adrian Bielak, Krystian Bielak, Bogusław Kubiak, Amadeusz Partyka, Krystian Adler, Damian Baziuk, Jacek Radgowski, Norbert Radgowski, Marcin Horbik, Arkadiusz Krupa, Krystian Wawrzyniak, Artur Balwar, Kazimierz Gil, Emil Sobieski, Andrzej Maniecki, Mateusz Płóciennik, Adrian Knefel, Bartosz Smoczyk, Kacper Mielnik, Piotr Romańczuk, Damian Kaczmarek.
W niedzielę 5 lutego o godz. 11 na stadionie w Miliczu będziemy rozgrywać pierwszy w tym roku mecz sparingowy z naszymi kolegami z C-klasowego UKS Postolin. Mecz będzie sędziować jedyny sędzia związkowy w naszym powiecie Józef Bronowicki z Kuźnicy Czeszyckiej.