KS Łazy pokonane 1:0

Sokół Kaszowo w niedzielę 28 lutego pokonał na wyjeździe 1:0 grający w klasie B KS Łazy w kolejnym meczu sparingowym przed startem klasy C. Zwycięskiego gola zdobył dla Kaszowa Damian Baziuk, któremu piłkę na pustą bramkę wyłożył Tomasz Kiszczak.

Rywalem drużyny Sokoła w szóstym sparingu przed startem klasy C był KS Łazy, 6. zespół klasy B. Nasz rywal zagrał w bardzo mocnym składzie z powracającym do drużyny Łukaszem Skowrońskim,
Początek meczu należał do drużyny Sokoła. Już w 7 minucie sam na sam z bramkarzem wyszedł Damian Baziuk, ale niestety w idealnej sytuacji uderzył obok słupka. Później gra się wyrównała z lekkim wskazaniem na Łazy. W 38 minucie kolejną idealną sytuację do zdobycia bramki wypracował Sokół. Niestety Artur Balwar w znakomitej okazji z 12 metrów uderzył nad poprzeczką. Kluczowym momentem spotkania było wprowadzenie w na murawę w 39 minucie Tomasza Kiszczaka. Tomek tuż po wejściu na plac gry urwał się lewemu obrońcy Łaz i w sytuacji sam na sam wyłożył piłkę na tzw. „pustaka” Damianowi Baziukowi, który z bliska wpakował piłkę do siatki.
W drugiej połowie gra była wyrównana z lekkim wskazaniem na Sokoła. Nasza drużyna miała kilka groźnych akcji, ale w kluczowych sytuacjach nasi napastnicy byli łapani na pozycje spalone. Bardzo dobrze zagrała obrona dyrygowana przez Karola Kiszczaka i Jacka Radgowskiego oraz bramkarz Kamil Nowak. Przez cały mecz Łazy nie wypracowały żadnej dobrej okazji do zdobycia bramki.
Ostatecznie Sokół Kaszowo pokonał KS Łazy 1:0 i wygrał piąty mecz sparingowy z rzędu.
Dotychczasowe wyniki Sokoła: 1:1 z juniorami Wiwy Goszcz, 7:0 z UKS Postolin, 2:0 z Płomieniem Krośnice, 3:1 z KS Komorów, 3:1 z juniorami Plonu Gądkowice ora 1:0 z KS Łazy.

KS Łazy – Sokół Kaszowo 0:1
(gol: Damian Baziuk 40’)

Kamil Nowak – Amadeusz Partyka, Jacek Radgowski, Karol Kiszczak, Adrian Bielak – Artur Balwar, Maciej Balwar, Sebastian Gryglewicz, Norbert Radgowski – Damian Baziuk, Krystian Wawrzyniak oraz Tomasz Kiszczak, Karol Kiszczak, Jacek Biernat, Krystian Bielak, Kazimierz Gil.