Erwin Łukawy królem strzelców klasy A!

Nasz klub przez cały sezon prowadził klasyfikację strzelców grupy II wrocławskiej klasy A. Strzelcy bramek byli wprowadzani do systemu w pierwszej kolejności na podstawie informacji ze strony FB poszczególnych klubów, a jeżeli takich informacji nie było to z portalu Łączy Nas Piłka. Gdyby pojawiły się jakieś błędy prosimy o informację na Priv.
Miło nam poinformować, że królem strzelców klasy A w sezonie 2021/2022 został zdobywca 28 bramek Erwin Łukawy z Orli Korzeńsko. Gratulacje!! Drugim najlepszym strzelcem ligi jest Błażej Kalinowski (Dolpasz) - 27 bramek, a trzecim Adrian Nawrot (Orla) - 26 goli.

Czołówka klasyfikacji strzelców gr. II klasy A

1. Erwin Łukawy (Orla Korzeńsko) - 28 goli
2. Błażej Kalinowski (Dolpasz Skokowa) - 27 goli
3. Adrian Nawrot (Orla Korzeńsko) - 26 goli