3. miejsce w Pucharze Doliny Baryczy

W sobotę 19 grudnia na zaproszenie Miejsko-Gminnego Zrzeszenia LZS w Miliczu wzięliśmy udział w Turnieju Piłki Halowej Doliny Baryczy o Puchar Burmistrza Gminy Milicz, w którym zajęliśmy 3. miejsce.

W turnieju oprócz naszej drużyny rywalizowały: Czarne Konie Słączno (drużyna złożona z zawodników Baryczy Sułów, UKS Postolin i Baryczy Milicz), Plon Gądkowice i Start Bychowo. W naszej drużynie gościnnie zagrali: Tomasz Serweta (Polonia Trzebnica) oraz Jarosław Płaziuk (KS Łazy), który został Królem Strzelców turnieju.
W pierwszym decydującym o zwycięstwie w turnieju meczu ulegliśmy 0:1 ekipie ze Słączna, potem zremisowaliśmy 1:1 z A-klasowym Plonem Gądkowice, a na koniec rozbiliśmy 23:0 znane nam z boisk C klasy Bychowo. O lokatach w turnieju decydowały zacięte mecze pomiędzy Sokołem, Plonem i Słącznem.

Miłosz Zbierant, Jacek Radgowski, Norbert Radgowski, Wiktor Sobkowiak, Konrad Rak, Piotr Kozieł, Kazimierz Gil, Jarosław Płaziuk, Tomasz Serweta.

Gądkowice – Bychowo 16:0

Słączno – Kaszowo 1:0
(gol: Iwo Kwaczewski 1)

Słączno – Bychowo 14:1