Wybory i zakończenie sezonu

W sobotę 24 czerwca w świetlicy w Kaszowie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu LZS Sokół Kaszowo oraz zakończenie sezonu 2016/2017.

Na początku zebrania odwiedzili nas burmistrz Piotr Lech oraz marszałek województwa dolnośląskiego Cezary Przybylski, którzy mówili o dużym znaczeniu działalności naszego klubu dla społeczności lokalnej gminy Milicz. Burmistrz z marszałkiem wręczyli obecnym na sali zawodnikom zakupione przez klub okolicznościowe statuetki. Nagrodę dla MVP sezonu odebrał Damian Baziuk, który zanotował najwięcej asyst i goli w drużynie zwyciężając klasyfikację kanadyjską. Sezon zakończony na 4 pozycji w klasie B powszechnie uznano za bardzo udany.
Następnie rozpoczęło się Walne Zebranie Klubu podczas którego komisja rewizyjna zawnioskowała o udzielenie absolutorium dla ustępującego zarządu klubu. Walne udzieliło zarządowi absolutorium, a następnie wybrało nowy zarząd w którym zaszły kosmetyczne zmiany. Prezesem klubu pozostał Andrzej Maniecki. Z kolei nowymi osobami w zarządzie zostali Adrian Bielak i Emil Sobieski. Walne podwyższyło również o 10 zł wysokość obowiązkowej do opłacenia dla wszystkich członków klubu rocznej składki członkowskiej. Obecnie składka wynosi 30 zł. Po wyborach odbyła się szeroko rozumiana konsumpcja.
W zakończeniu uczestniczyło 17 zawodników: Kamil Nowak, Miłosz Zbierant, Norbert Radgowski, Tomasz Kiszczak, Krystian Wawrzyniak, Adrian Bielak, Krystian Zbierant, Maciej Balwar, Piotr Romańczuk, Mariusz Mocydlarz, Kazimierz Gil, Emil Sobieski, Amadeusz Partyka, Andrzej Maniecki, Damian Baziuk, Krystian Adler, Krystian Bielak. Obecny był także uhonorowany statuetką były trener Jacek Radgowski, a także nasz obecny trener Adam Sadowski.