SPARING W RAMACH TRENINGU - WSPIERA NAS POWIAT MILICKI!!!

W kolejnym dniu dochodzeniowego obozu przygotowawczego 4 sierpnia zagraliśmy mecz treningowy na wyjeździe ze spadkowiczem z okręgówki Wiwą Goszcz. Dysponujący o wiele większą jakością piłkarską gospodarze udzielili nam cennej lekcji futbolu i łatwo wygrali sparing 10:3. Drużynie trenera Przemka Grochowickiego dziękujemy za cenną jednostkę treningową i życzymy szybkiego powrotu do okręgówki.
Realizowany w tym tygodniu obóz dochodzeniowy jest współfinansowany z dotacji powiatu milickiego. Dzięki pozyskanej dotacji klub zakupi nowe dresy dla zawodników. Dziękujemy za wsparcie powiatowi milickiemu! WSPIERA NAS POWIAT MILICKI!!

Wiwa Goszcz – Sokół Kaszowo 10:3 (5:1)
Marcin Michalak 1
Andrzej Jurczak 1
Rafał Basa 1