Oficjalne zakończenie udanego sezonu

W sobotę 7 lipca w świetlicy w Kaszowie odbyło się spotkanie podsumowujące miniony sezon, w którym Sokół Kaszowo zajął 2 miejsce w rozgrywkach klasy B, co jest najlepszym wynikiem naszej drużyny w trzyletniej historii.

Najpierw o godz. 15 odbyła się oficjalna część, w której gościem był burmistrz gminy Milicz Piotr Lech. Podczas spotkania podkreślano, że największym wyzwaniem naszego klubu w najbliższych tygodniach będzie przygotowanie do startu rozgrywek oraz bieżące utrzymanie nowego boiska w Kaszowie. Uhonorowano również dobrodziejów i przyjaciół naszego klubu: panów Andrzeja Gromko i Aleksandra Nowackiego, na których nasz klub zawsze może liczyć. Następnie burmistrz Piotr Lech wręczył każdemu zawodnikowi ufundowaną przez klub statuetkę piłkarza na której oprócz imienia i nazwiska wygrawerowana została liczba meczów i bramek danego zawodnika. Statuetki kolejno odbierali: Adrian Bielak, Norbert Radgowski, Adrian Knefel, Łukasz Matuszewski, Kacper Mielnik, Tomasz Kiszczak, Bartosz Smoczyk, Piotr Romańczuk, Kamil Nowak, Mariusz Mocydlarz, trener Adam Sadowski, Jacek Radgowski, Kamil Szewczyk, Kazimierz Gil, Andrzej Maniecki, Miłosz Zbierant, Krystian Zbierant, Damian Baziuk i Maciej Balwar.
Na koniec nagrodę dla króla strzelców naszej drużyny i jednocześnie MVP sezonu odebrał zdobywca 11 bramek Norbert Radgowski. Po oficjalnej części na telebimie oglądaliśmy mecz ćwierćfinałowy Mistrzostw Świata Anglia – Szwecja. Później wszyscy wybraliśmy się na nowe boisko w Kaszowie, gdzie zawodnicy zapozowali do pierwszego wspólnego zdjęcia na nowym obiekcie. Zwieńczeniem udanego spotkania było wspólne oglądanie meczu Rosja – Chorwacja.