Runda jesienna - podsumowanie

Runda jesienna sezonu 2020/2021 była dla Sokoła Kaszowo bardzo udana. Co najważniejsze, jesteśmy w lidze dotąd niepokonani, a tylko 4 drużyny w klasie B w okręgu wrocławskim mogą pochwalić się takim mianem. W sumie na 13 meczów 9 wygraliśmy i 4 zremisowaliśmy. Strzeliliśmy 49 goli, a straciliśmy 16. Bramki nie straciliśmy tylko w dwóch meczach z Krośnicami i Dziadową Kłodą. Naszymi najbardziej cennymi zwycięstwami jest wygrana u siebie 3:0 z liderem ligi Płomieniem Krośnice oraz wyjazdowe zwycięstwo 4:1 z Olimpią Bukowinka. W tej rundzie odnieśliśmy także najwyższe zwycięstwo w historii naszej gry w klasie B - 14:2 z Łazami.
Najlepszym strzelcem naszej drużyny jesienią był pomocnik Norbert Radgowski, który strzelił 8 goli i miał tyle samo asyst, przez co zdecydowanie przewodzi w klasyfikacji kanadyjskiej. Generalnie w naszej brakuje zdecydowanego lidera klasyfikacji strzelców, a zdobywane gole rozkładają się na całą drużynę.
Najwięcej w naszej drużynie grał także Norbert Radgowski, który rozegrał 1121 na 1170 minut, co daje łączny czas ponad 18 godzin gry w klasie B.

Gole

9. Wiktor Sobkowiak - 760
10. Tomasz Kiszczak - 717
11. Mateusz Babiarz - 708

Celem na rundę wiosenną jest walka o zwycięstwo w każdym meczu i włączenie się do rywalizacji o wygranie ligi. Przygotowania do sezonu wznowimy 5 lutego. W okresie przygotowawczym planujemy rozegrać 6-7 sparingów z drużynami z A klasy (Kuźniczysko, Milicz, Zawonia) bądź czołówką B klasy (Jutrosin, Wisznia Mała, Ozorowice). Pierwszy sparing rozegramy w sobotę 13 lutego na stadionie w Miliczu z A-klasową Baryczą Milicz. Skład naszej drużyny zostanie wzmocniony przez przyjście przynajmniej 1 zawodnika.